Oriflame

15. března 2013 v 16:06
Nemůžete najít nějaký příhodný přivýdělek? Máte pocit, že kdykoliv si jdete zakoupit něco pěkného na líčení, tak narazíte na nekvalitní produkt? Udělejte těmto zážitkům přítrž, řešení bude tak jednoduché! Postačí se zapsat a stát se kosmetickou poradkyní společnosti Oriflame.
Být poradkyní společnosti Oriflame není nic těžkého, postačí se jen zapsat a již získáte přístup ke perfektní kosmetice za rozumnou cenu. Kosmetika značky Oriflame je na trhu už řadu let a má za sebou mnoho spokojených klientů, takže se není nutné obávat, že se podepíšete pod podřadné produkty.
Váš podíl na zisku firmy je tady obrovský, vy totiž výrobky nakoupíte s možnou provizí 30% vůči katalogu. Těchto 30% je vaše výplata a tu vám nikdo nevezme. Dobrou informací bude i skutečnost, že si máte možnost i pro sebe nakupovat perfektní kosmetiku s touto skvělou slevou. Firma Oriflame má na trhu velice dobrou pověst, takže nemusíte mít obavu, že budete pod svým jménem prodávat nekvalitní výrobky. Prodávat máte možnost, všude kde vás napadá, od kadeřnických salónů až po rodinu, kamarády, srazy atd..
V České republice máme přes 80 000 kosmetický poradkyní, pro zajímavost měsíčně prodáme více než jeden milion výrobků, je pro nás tedy velice důležité, aby zákaznice byly spokojené a nemůžeme si dovolit prodávat jakkoli nekvalitní, netestovaný výrobek. Jde nám v první řadě o spokojenost zákazníka. Více dovíte zde na našem webu http://www.kosmetika-slevy.cz/katalog-oriflame/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama