Leden 2013

Wellness by Oriflame , katalog

8. ledna 2013 v 13:21

Oriflame

Kdokoliv z nás ví, jak je důležitá správná výživa pro docílení a uchování krásy a zdraví. Oriflame se spojil s předními švédskými vědci a odborníky na výživu a po několikaletém výzkumu a zkoušení se narodila řada potravinových doplňků od Oriflame, která všem napomůže rozvinout krásu zevnitř našeho organizmu.
Odborníci doporučují za týden zkonzumovat: Dostatek základních vitamínů a minerálů, 5-9 porcí ovoce a zeleniny, 3 porce ryb z neznečištěného oceánu. Zamyslete se sami nad sebou. Byl váš dnešní příjem živin vyrovnaný? Vyrovnaný příjem potravin je podle odborníků nezbytný pro podporu lidského zdraví a krásy zevnitř. Ve skutečnosti drtivá většina tuto správnou výživu nedodržuje. Uměle zpracovávané potraviny, znečištěná mořem geneticky modifikované a vyčerpané plody, to vše způsobuje nedostatečnou a nevyváženou potravu. Ta zas může vést k nepostačující buněčné obnově, předčasnému stárnutí a obezitě.

Krása zevnitř od katalog Oriflame

Skvělý způsob, jak splnit potřeby vašeho organisku. je dát mu doplňkovou strav, kterou tělo každý den vyžaduje. Wellness by Oriflame jou vědecky vyvinuté produkty, které dodávají vaší každodenní stravě dostatečný příjem živin. Výrobky Wellness by Oriflame obsahují přírodní ingredience, nejsou geneticky modifikovány, účinnost a bezpečnost byla vědecky prokázána v klinických studiích.
Mezi výrobky Wellness by Oriflame najdete vítamíny pro může, ženy i děti. Nově řada Wellness by Oriflame nabízí i polévky Natural Balance, které si můžete objednat našem E-shopu Oriflame ve dvou příchutích a to Chřest ( kód výrobku 24694) a Rajčata s bazalkou ( kód výrobku 24693).
Pokud by jste se rozhodli stát se členem Oriflame, můžete tak nakupovat kosmeticku Oriflame a výrobky Wellness by Oriflame o 23% než je uvedena cena v katalogu.
Multivitaminy a minerály pro děti WellnessKids


Kelímek od Oriflame

8. ledna 2013 v 13:16
Zázračný kelímek je jeden z originálních a neprodávanější výrobek od firmy Oriflame. Tento maličký kelímek obsahuje plno kouzel, je velmi účinný a hojí suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku. Je to prodůkt více účelů, který vám nesmí postrádat v žádná žena v žádné kabelce.
Je vyroben z přírodních složek, stejně jako všechny ostatní produkty od Oriflame. Obsahuje včelí vosk a lanolin, který dělá tzv. ochranný štít proti úniku vlhkosti, zvláčňuje pokožku a chrání ji před hydratací.

Zázrační kelímek od Oriflame

V 70.letech byl na trh uveden jako oční přípravek katalog Oriflame. A brzy se zjistilo, že zákazníci firmy Oriflame tento výrobek používají k jiným účelům a to k odstranění řadu jiných specifických problémů pokožky. Hlavně na vyléčení suché pokožky. Proto se tzv. Zázračný kelímek od Oriflame stal víceúčelový krém, který ihned léčí různé problémy na pokožce. Již se jich prodala přes 12 milionů kosů za posledních deset let a dostal se tak mezi nejprodávanější produkty od společnosti Oriflame. Tato čísla mluví za vše. Vyzkoušejte ho a sami poznáte, jaké nemalé zázraky se ukrývají v kam malém kelímku od Oriflame.
Zázračný kelímek od Oriflame si můžete zakoupit pod kódem 1276, tento výrobek je doporučen Asociací vizážistů a stylistů ČR. Výrobek se prodává také s karamelovou ( kód 17342) a mandlovou příchutí (kód 24467). Je to skvělý dárek jak pro vás tak i pro vaše blízké. Kvalitní přírodní kosmetiku si můžete zakoupit přímo na našem E-shopu Oriflame.
Pokud se stanete člen Oriflame, můžete veškeré produkty Oriflame nakupovat s velkou slevou a to 23%. Zaregistrovat se můte ihned na našem webu.